plasma-pass - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
pl: Filtr...

en: One-time password (OTP)
pl: Hasło jednorazowe (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
pl: Nieobsługiwany rodzaj OTP %1

en: Failed to open password file: %1
pl: Nie udało się otworzyć pliku hasła: %1

en: Failed to decrypt password: %1
pl: Nie udało się odszyfrować hasła: %1

en: No password found
pl: Nie znaleziono żadnego hasła
