plasma-pass - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
pt: Filtro...

en: One-time password (OTP)
pt: Senha de uso único (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
pt: O tipo de OTP %1 não é suportado

en: Failed to open password file: %1
pt: Não foi possível abrir o ficheiro de senhas: %1

en: Failed to decrypt password: %1
pt: Não foi possível descodificar a senha: %1

en: No password found
pt: Nenhuma senha encontrada
