plasma-pass - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
pt_BR: Filtro...

en: One-time password (OTP)
pt_BR: Senha de uso único (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
pt_BR: Tipo OTP não suportado %1

en: Failed to open password file: %1
pt_BR: Falha ao abrir o arquivo de senha: %1

en: Failed to decrypt password: %1
pt_BR: Falha ao descriptografar a senha: %1

en: No password found
pt_BR: Nenhuma senha encontrada
