plasma-pass - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
ro: Filtru…

en: One-time password (OTP)
ro: Parolă de unică folosință (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ro: Tip OTP %1 nesusținut

en: Failed to open password file: %1
ro: Fișierul cu parole nu a putut fi deschis: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ro: Parola nu a putut fi decriptată: %1

en: No password found
ro: Nicio parolă găsită
