plasma-pass - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Filter...
ru: Фильтр...

en: One-time password (OTP)
ru: Одноразовый пароль (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
ru: Неподдерживаемый тип OTP: %1

en: Failed to open password file: %1
ru: Не удалось открыть файл, содержащий пароли: %1

en: Failed to decrypt password: %1
ru: Не удалось расшифровать пароль: %1
