plasma-pass - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: One-time password (OTP)
sl: Geslo za enkratno rabo (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
sl: Nepodprta vrsta OTP %1

en: Failed to open password file: %1
sl: Odpiranje datoteke z gesli ni uspelo: %1

en: Failed to decrypt password: %1
sl: Dešifriranje gesla ni uspelo: %1

en: No password found
sl: Ni najdenega gesla
