plasma-pass - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
sv: Filtrera...

en: One-time password (OTP)
sv: Engångslösenord (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
sv: OTP-typ %1 stöds inte

en: Failed to open password file: %1
sv: Misslyckades öppna lösenordsfil: %1

en: Failed to decrypt password: %1
sv: Misslyckades avkryptera lösenord: %1

en: No password found
sv: Inget lösenord hittades
