plasma-pass - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
tr: Süz...

en: One-time password (OTP)
tr: Tek kerelik parola (OTP)

en: Unsupported OTP type %1
tr: Desteklenmeyen OTP türü %1

en: Failed to open password file: %1
tr: Parola dosyası açılamadı: %1

en: Failed to decrypt password: %1
tr: Parola şifresi çözülemedi: %1

en: No password found
tr: Parola bulunamadı
