plasma-pass - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Filter...
vi: Lọc...

en: One-time password (OTP)
vi: Mật khẩu một lần (one-time password - OTP)

en: Unsupported OTP type %1
vi: Kiểu OTP không được hỗ trợ %1

en: Failed to open password file: %1
vi: Mở tệp mật khẩu thất bại: %1

en: Failed to decrypt password: %1
vi: Giải mật mã mật khẩu thất bại: %1

en: No password found
vi: Không tìm thấy mật khẩu nào
