plasma-phonebook - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Adding contact
az: Əlaqə əlavə olunur

en: Editing contact
az: Əlaqəyə düzəliş

en: Photo
az: Şəkil

en: Name:
az: Adı:

en: Phone:
az: Telefon:

en: E-mail:
az: E-poçt:

en: Instant Messenger:
az: Ani İsmarıc:

en: protocol:person@example.com
az: protokol:person@example.com

en: Birthday:
az: Ad günü:

en: Phonebook
az: Telefon kitabçası

en: Create New
az: Yenisini yaradın

en: Import contacts
az: Əlaqələri idxal edin

en: No contacts
az: Heç bir əlaqə yoxdur

en: Call
az: Zəng edin

en: Select number to call
az: Zəng edəcəyiniz nömrəni seçin

en: Send SMS
az: SMS göndərin

en: Select number to send message to
az: İsmarıc göndrəcəyiniz nömrəni seçin

en: Send email
az: E-məktub göndərin

en: Edit
az: Düzəliş edin

en: Delete contact
az: Əlaqəni silin

en: Cancel
az: İmtina

en: View and edit contacts
az: Əlaqələrə baxın və düzəliş edin
