plasma-phonebook - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Phonebook
ca: Agenda telefònica

en: View and edit contacts
ca: Visualitza i edita els contactes

en: Adding contact
ca: Afegeix un contacte

en: Editing contact
ca: Edita el contacte

en: Photo
ca: Foto

en: Add profile picture
ca: Afegeix una imatge de perfil

en: Name
ca: Nom

en: Phone
ca: Telèfon

en: +1 555 2368
ca: +34 999 123 456

en: Add phone number
ca: Afegeix un número de telèfon

en: Email
ca: Correu electrònic

en: user@example.org
ca: usuari@example.org

en: Add email address
ca: Afegeix una adreça de correu

en: Instant Messenger
ca: Missatgeria instantània

en: protocol:person@example.com
ca: protocol:persona@example.com

en: Add instant messenger address
ca: Afegeix una adreça de missatgeria instantània

en: Birthday
ca: Data de naixement

en: Note:
ca: Nota:

en: Import contacts
ca: Importa contactes

en: add Contact
ca: Afegeix un contacte

en: No contacts
ca: No hi ha cap contacte

en: Edit
ca: Edita

en: Delete contact
ca: Suprimeix el contacte

en: Remove Contact
ca: Elimina el contacte

en: Are you sure you want to delete <b>%1</b> from your Contacts?
ca: Esteu segur que voleu suprimir <b>%1</b> dels contactes?

en: Call
ca: Trucada

en: Send SMS
ca: Envia un SMS

en: Send E-Mail
ca: Envia un correu electrònic

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Send Message
ca: Envia un missatge
