plasma-phonebook - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Adding contact
et: Kontakti lisamine

en: Editing contact
et: Kontakti muutmine

en: Photo
et: Foto

en: Name:
et: Nimi:

en: Phone:
et: Telefon:

en: E-mail:
et: E-post:

en: user@example.org
et: kasutaja@eesti.ee

en: Instant Messenger:
et: Kiirsuhtlusrakendus:

en: protocol:person@example.com
et: protokoll:isik@eesti.ee

en: Import contacts
et: Impordi kontaktid

en: No contacts
et: Kontaktid puuduvad

en: Call
et: Kõne

en: Edit
et: Muuda

en: Delete contact
et: Kustuta kontakt

en: Cancel
et: Loobu
