plasma-phonebook - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Adding contact
eu: Kontatua gehitzea

en: Editing contact
eu: Kontaktua editatzea

en: Photo
eu: Argazkia

en: Name:
eu: Izena:

en: Phone:
eu: Telefonoa:

en: E-mail:
eu: E-posta:

en: user@example.org
eu: erabiltzailea@adibidea.org

en: Instant Messenger:
eu: Bat-bateko mezularia:

en: protocol:person@example.com
eu: protokoloa:nor@adibidea.com

en: Birthday:
eu: Jaioteguna:

en: Note:
eu: Oharra:

en: Phonebook
eu: Telefono-liburua

en: Create New
eu: Sortu berria

en: Import contacts
eu: Inportatu kontaktuak

en: No contacts
eu: Kontakturik ez

en: Call
eu: Deia

en: Select number to call
eu: Hautatu deitu beharreko zenbakia

en: Send SMS
eu: Bidali SMSa

en: Select number to send message to
eu: Hautatu mezua bidaltzeko zenbakia

en: Send email
eu: Bidali e-posta

en: Edit
eu: Editatu

en: Delete contact
eu: Ezabatu kontaktua

en: Cancel
eu: Utzi

en: View and edit contacts
eu: Ikusi eta editatu kontatuak
