plasma-phonebook - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Adding contact
hu: Névjegy hozzáadása

en: Editing contact
hu: Névjegy szerkesztése

en: Photo
hu: Fénykép

en: Name:
hu: Név:

en: Phone:
hu: Telefon:

en: user@example.org
hu: felhasznalonev@pelda.hu

en: Instant Messenger:
hu: Azonnali üzenetküldő:

en: protocol:person@example.com
hu: protokoll:szemely@pelda.hu

en: Birthday:
hu: Születésnap:

en: Phonebook
hu: Névjegyek

en: Create New
hu: Új

en: Import contacts
hu: Névjegyek importálása

en: No contacts
hu: Nincsenek névjegyek

en: Call
hu: Hívás

en: Select number to call
hu: Hívandó szám

en: Send SMS
hu: SMS küldése

en: Select number to send message to
hu: Üzenet küldéshez használandó szám

en: Send email
hu: E-mail küldése

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Delete contact
hu: Névjegy törlése

en: Cancel
hu: Mégsem

en: View and edit contacts
hu: Névjegyek megjelenítése és szerkesztése
