plasma-phonebook - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Adding contact
ka: კონტაქტის დამატება

en: Editing contact
ka: კონტაქტის ჩასწორება

en: Photo
ka: ფოტო

en: Name:
ka: სახელი:

en: Phone:
ka: ტელეფონი:

en: E-mail:
ka: ელფოსტა:

en: Instant Messenger:
ka: მყისიერი შეტყობინება:

en: Birthday:
ka: დაბადების დღე:

en: Note:
ka: შენიშვნა:

en: Phonebook
ka: სატელეფონო წიგნაკი

en: Create New
ka: ახლის შექმნა

en: Import contacts
ka: კონტაქტების შემოტანა

en: No contacts
ka: კონტაქტების გარეშე

en: Call
ka: დარეკვა

en: Select number to call
ka: აირჩიეთ დასარეკი ნომერი

en: Send SMS
ka: SMS-ის გაგზავნა

en: Select number to send message to
ka: აირჩიეთ ნომერი SMS-ის გასაგზავნად

en: Send email
ka: ელფოსტის გაგზავნა

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Delete contact
ka: კონტაქტის წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: View and edit contacts
ka: კონტაქტების ნახვა და ჩასწორება
