plasma-phonebook - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Adding contact
lt: Pridedamas adresatas

en: Editing contact
lt: Taisomas adresatas

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Name:
lt: Vardas:

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: +1 555 2368
lt: +370 123 45678

en: E-mail:
lt: El. paštas:

en: user@example.org
lt: naudotojas@example.org

en: Instant Messenger:
lt: Pokalbių programa:

en: protocol:person@example.com
lt: protokolas:asmuo@example.com

en: Birthday:
lt: Gimimo diena:

en: Phonebook
lt: Telefonų knyga

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Import contacts
lt: Importuoti adresatus

en: No contacts
lt: Adresatų nėra

en: Call
lt: Skambutis

en: Select number to call
lt: Pasirinkite numerį, kuriam skambinti

en: Send SMS
lt: Siųsti SMS žinutę

en: Select number to send message to
lt: Pasirinkite numerį, kuriam siųsti žinutę

en: Send email
lt: Siųsti el. laišką

en: Edit
lt: Taisyti

en: Delete contact
lt: Ištrinti adresatą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: View and edit contacts
lt: Rodyti ir taisyti adresatus
