plasma-phonebook - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Phonebook
lv: Telefongrāmata

en: View and edit contacts
lv: Skatīt un rediģēt kontaktus

en: Adding contact
lv: Kontakta pievienošana

en: Editing contact
lv: Rediģējiet kontaktu

en: Photo
lv: Fotogrāfija

en: Add profile picture
lv: Profilam pievienot attēlu

en: Name
lv: Vārds

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Add phone number
lv: Pievienot tālruņa numuru

en: Email
lv: E-pasts

en: user@example.org
lv: vards@paraugs.org

en: Add email address
lv: Pievienot e-pasta adrese

en: Instant Messenger
lv: Tūlītējās ziņapmaiņas programma

en: protocol:person@example.com
lv: protokols:persona@paraugs.lv

en: Add instant messenger address
lv: Pievienot tūlītējās ziņapmaiņas adresi

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Import contacts
lv: Importēt kontaktus

en: add Contact
lv: pievienot kontaktu

en: No contacts
lv: Nav kontaktu

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Delete contact
lv: Dzēst kontaktu

en: Remove Contact
lv: Noņemt kontaktu

en: Are you sure you want to delete <b>%1</b> from your Contacts?
lv: <b>%1</b> tiks dzēsts no kontaktu saraksta. Vai tiešām to vēlaties?

en: Call
lv: Zvanīt

en: Send SMS
lv: Sūtīt īsziņu

en: Send E-Mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņu
