plasma-phonebook - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Adding contact
nl: Contactpersoon toevoegen

en: Editing contact
nl: Contactpersoon bewerken

en: Photo
nl: Foto

en: Name:
nl: Naam:

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: E-mail:
nl: E-mailadres:

en: user@example.org
nl: gebruiker@voorbeeld.nl

en: protocol:person@example.com
nl: protocol:persoon@voorbeeld.nl

en: Birthday:
nl: Verjaardag:

en: Note:
nl: Notitie:

en: Phonebook
nl: Telefoonboek

en: Create New
nl: Nieuwe aanmaken

en: Import contacts
nl: Contactpersonen importeren

en: No contacts
nl: Geen contactpersonen

en: Call
nl: Aanroep

en: Select number to call
nl: Te bellen nummer selecteren

en: Send SMS
nl: SMS verzenden

en: Select number to send message to
nl: Telefoonnummer om bericht naar te verzenden selecteren

en: Send email
nl: E-mail verzenden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Delete contact
nl: Contactpersoon verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: View and edit contacts
nl: Contactpersonen bekijken en bewerken
