plasma-phonebook - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Adding contact
pa: ਸੰਪਰਕ ਜੋੜਿਆ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Editing contact
pa: ਸੰਪਰਕ ਸੋਧਿਆ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Photo
pa: ਫ਼ੋਟੋ

en: Name:
pa: ਨਾਂ:

en: Phone:
pa: ਫ਼ੋਨ:

en: E-mail:
pa: ਈਮੇਲ:

en: Instant Messenger:
pa: ਤੁਰੰਤ ਮੈਸੈਂਜਰ:

en: Create New
pa: ਨਵਾਂ ਬਣਾਓ

en: Import contacts
pa: ਸੰਪਰਕ ਇੰਪੋਰਟ ਕਰੋ

en: No contacts
pa: ਕੋਈ ਸੰਪਰਕ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Call
pa: ਕਾਲ

en: Edit
pa: ਸੋਧੋ

en: Delete contact
pa: ਸੰਪਰਕ ਨੂੰ ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: View and edit contacts
pa: ਸੰਪਰਕ ਵੇਖੋ ਤੇ ਸੋਧੋ
