plasma-phonebook - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Adding contact
ro: Se adaugă contact

en: Editing contact
ro: Se modifică contact

en: Photo
ro: Poză

en: Name:
ro: Nume:

en: Phone:
ro: Telefon:

en: user@example.org
ro: utilizator@example.org

en: Instant Messenger:
ro: Mesagerie instantanee:

en: protocol:person@example.com
ro: protocol:persoană@example.com

en: Import contacts
ro: Importă contacte

en: No contacts
ro: Niciun contact

en: Call
ro: Apelează

en: Edit
ro: Modifică

en: Delete contact
ro: Șterge contact

en: Cancel
ro: Renunță
