plasma-phonebook - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Adding contact
sk: Pridáva sa kontakt

en: Editing contact
sk: Upravuje sa kontakt

en: Photo
sk: Fotka

en: Name:
sk: Názov:

en: Phone:
sk: Telefón:

en: user@example.org
sk: pouzivatel@example.org

en: protocol:person@example.com
sk: protokol:osoba@example.com

en: Birthday:
sk: Narodeniny:

en: Phonebook
sk: Telefónny zoznam

en: Create New
sk: Vytvoriť nový

en: Import contacts
sk: Importovať konta&kty

en: No contacts
sk: Žiadne kontakty

en: Call
sk: Volanie

en: Select number to call
sk: Vyberte číslo na zavolanie

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Select number to send message to
sk: Vyberte číslo na napísanie správy

en: Send email
sk: Odoslať e-mail

en: Edit
sk: Upraviť

en: Delete contact
sk: Vymazať kontakt

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: View and edit contacts
sk: Prezerať a upravovať kontakty
