plasma-remotecontrollers - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Play
ca: Reprodueix

en: Stop
ca: Atura

en: Pause
ca: Pausa

en: Rewind
ca: Rebobina

en: Fast Forward
ca: Avanç ràpid

en: Enter
ca: Retorn

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Right
ca: Dreta

en: Left
ca: Esquerra

en: Button 0
ca: Botó 0

en: Button 1
ca: Botó 1

en: Button 2
ca: Botó 2

en: Button 3
ca: Botó 3

en: Button 4
ca: Botó 4

en: Button 5
ca: Botó 5

en: Button 6
ca: Botó 6

en: Button 7
ca: Botó 7

en: Button 8
ca: Botó 8

en: Button 9
ca: Botó 9

en: Button Blue
ca: Botó blau

en: Button Green
ca: Botó verd

en: Button Yellow
ca: Botó groc

en: Button Red
ca: Botó vermell

en: Channel Up
ca: Canal següent

en: Channel Down
ca: Canal anterior

en: Exit
ca: Surt

en: Back
ca: Enrere

en: Home
ca: Inici

en: Menu
ca: Menú

en: Info
ca: Informació

en: Subtitle
ca: Subtítols

en: Left Meta
ca: Meta esquerra

en: Games
ca: Jocs

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Start
ca: Inicia

en: Gamepad X / Gamepad Square
ca: Botó X / Botó quadrat

en: Gamepad A / Gamepad Cross
ca: Botó A / Botó creu

en: Gamepad B / Gamepad Circle
ca: Botó B / Botó cercle

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
ca: Botó Y / Botó triangle

en: Trigger Left-1
ca: Activador esquerre-1

en: Trigger Right-1
ca: Activador dret-1

en: Trigger Left-2
ca: Activador esquerre-2

en: Trigger Right-2
ca: Activador dret-2

en: DPad Up
ca: Tecla amunt

en: DPad Down
ca: Tecla avall

en: DPad Left
ca: Tecla esquerra

en: DPad Right
ca: Tecla dreta

en: Select
ca: Selecció

en: Button Left
ca: Botó esquerre

en: Button Right
ca: Botó dret

en: Button Up
ca: Botó amunt

en: Button Down
ca: Botó avall

en: Button Enter
ca: Botó d'entrada

en: Button Back
ca: Botó enrere

en: Button Home
ca: Botó inici

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
ca: Vincula les tecles del controlador del televisor als botons

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
ca: Vincula les tecles del controlador remot de la Wii als botons

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
ca: Vincula les tecles del comandament de joc als botons

en: Go back [←] to return to device selection
ca: Torneu enrere [←] per a retornar a la selecció de dispositius

en: Remote Controllers
ca: Controls remots

en: Found Devices
ca: Dispositius trobats

en: No Devices Found
ca: No s'ha trobat cap dispositiu

en: Select Key On Your TV Remote For %1
ca: Seleccioneu una tecla en el control remot del televisor per %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
ca: Seleccioneu una tecla en el comandament de joc per %1

en: This module lets you configure remote controllers.
ca: Aquest mòdul permet configurar els controls remots.

en: Device:
ca: Dispositiu:

en: No remote controllers available.
ca: No hi ha cap controls remot disponible.

en: Configure Remote Controllers
ca: Configuració dels controls remots
