plasma-remotecontrollers - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
ca: Controls remots

en: Configure Inhibited Apps
ca: Configuració de les aplicacions inhibides

en: Inhibitions
ca: Inhibicions

en: KDE Plasma
ca: Plasma del KDE

en: Plasma Remote Controllers
ca: Controls remots del Plasma

en: System update status notifier
ca: Notificador de l'estat d'actualització del sistema

en: © 2022 Plasma Development Team
ca: © 2022, L'equip de desenvolupament del Plasma

en: Replace an existing instance
ca: Substitueix una instància existent

en: Controller connected
ca: Controlador connectat

en: Controller Disconnected
ca: Controlador desconnectat
