plasma-remotecontrollers - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
ca@valencia: Controls remots

en: Configure Inhibited Apps
ca@valencia: Configureu les aplicacions inhibides

en: Inhibitions
ca@valencia: Inhibicions

en: KDE Plasma
ca@valencia: Plasma de KDE

en: Plasma Remote Controllers
ca@valencia: Controls remots de Plasma

en: System update status notifier
ca@valencia: Notificador de l'estat d'actualització del sistema

en: © 2022 Plasma Development Team
ca@valencia: © 2022, L'equip de desenvolupament de Plasma

en: Replace an existing instance
ca@valencia: Substituïx una instància existent

en: Controller connected
ca@valencia: Controlador connectat

en: Controller Disconnected
ca@valencia: Controlador desconnectat
