plasma-remotecontrollers - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Play
cs: Přehrát

en: Stop
cs: Zastavit

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Rewind
cs: Přetočit zpět

en: Fast Forward
cs: Rychle vpřed

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Right
cs: Vpravo

en: Left
cs: Vlevo

en: Button 0
cs: Tlačítko 0

en: Button 1
cs: Tlačítko 1

en: Button 2
cs: Tlačítko 2

en: Button 3
cs: Tlačítko 3

en: Button 4
cs: Tlačítko 4

en: Button 5
cs: Tlačítko 5

en: Button 6
cs: Tlačítko 6

en: Button 7
cs: Tlačítko 7

en: Button 8
cs: Tlačítko 8

en: Button 9
cs: Tlačítko 9

en: Button Blue
cs: Modré tlačítko

en: Button Green
cs: Zelené tlačítko

en: Button Yellow
cs: Žluté tlačítko

en: Button Red
cs: Červené tlačítko

en: Exit
cs: Ukončit

en: Back
cs: Zpět

en: Home
cs: Domů

en: Menu
cs: Nabídka

en: Info
cs: Informace

en: Subtitle
cs: Titulky

en: Games
cs: Hry

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Mode
cs: Režim

en: Start
cs: Spustit

en: Select
cs: Vybrat

en: Remote Controllers
cs: Dálková ovládání

en: Found Devices
cs: Nalezená zařízení

en: No Devices Found
cs: Nenalezena žádná zařízení

en: Device:
cs: Zařízení:
