plasma-remotecontrollers - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Remote Controllers
cs: Dálková ovládání

en: Plasma Remote Controllers
cs: Dálkové ovladače Plasma

en: System update status notifier
cs: Upozornění na stav aktualizace systému

en: © 2022 Plasma Development Team
cs: © 2022 Vývojový tým Plasma

en: Replace an existing instance
cs: Nahradit existující instanci

en: Controller connected
cs: Ovladač připojen

en: Controller Disconnected
cs: Ovladač odpojen

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
cs: Ovladač Wii
