plasma-remotecontrollers - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Remote Controllers
de: Fernbedienungen

en: Plasma Remote Controllers
de: Plasma-Fernbedienungen

en: System update status notifier
de: Statusbenachrichtigungen für Systemaktualisierungen

en: © 2022 Plasma Development Team
de: Copyright © 2022 Plasma Development Team

en: Replace an existing instance
de: Eine bestehende Instanz ersetzen

en: Controller connected
de: Controller angeschlossen

en: Controller Disconnected
de: Controller wurde getrennt
