plasma-remotecontrollers - en to eu translation catalogue (70 entries)

en: Play
eu: Jo

en: Stop
eu: Gelditu

en: Pause
eu: Eten

en: Rewind
eu: Errebobinatu

en: Fast Forward
eu: Azkar aurrerantz

en: Enter
eu: Sartu

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Right
eu: Eskuinera

en: Left
eu: Ezkerrera

en: Button 0
eu: 0 botoia

en: Button 1
eu: 1 botoia

en: Button 2
eu: 2 botoia

en: Button 3
eu: 3 botoia

en: Button 4
eu: 4 botoia

en: Button 5
eu: 5 botoia

en: Button 6
eu: 6 botoia

en: Button 7
eu: 7 botoia

en: Button 8
eu: 8 botoia

en: Button 9
eu: 9 botoia

en: Button Blue
eu: Botoi urdina

en: Button Green
eu: Botoi berdea

en: Button Yellow
eu: Botoi horia

en: Button Red
eu: Botoi gorria

en: Channel Up
eu: Kanala gora

en: Channel Down
eu: Kanala behera

en: Exit
eu: Irten

en: Back
eu: Atzera

en: Home
eu: Etxea

en: Menu
eu: Menua

en: Info
eu: Informazioa

en: Subtitle
eu: Azpidatzia

en: Left Meta
eu: Ezkerreko meta

en: Games
eu: Jokoak

en: Cancel
eu: Utzi

en: Mode
eu: Modua

en: Start
eu: Hasi

en: Gamepad X / Gamepad Square
eu: Gamepad-eko X / Gamepad-eko Karratua

en: Gamepad A / Gamepad Cross
eu: Gamepad-eko A / Gamepad-eko Gurutzea

en: Gamepad B / Gamepad Circle
eu: Gamepad-eko B / Gamepad-eko Zirkulua

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
eu: Gamepad-eko Y / Gamepad-eko Triangelua

en: Trigger Left-1
eu: Ezker-1 katua

en: Trigger Right-1
eu: Eskuin-1 katua

en: Trigger Left-2
eu: Ezker-2 katua

en: Trigger Right-2
eu: Eskuin-2 katua

en: DPad Up
eu: DPad Gora

en: DPad Down
eu: DPad Behera

en: DPad Left
eu: DPad Ezkerrera

en: DPad Right
eu: DPad Eskuinera

en: Select
eu: Hautatu

en: Button Left
eu: Ezkerrera botoia

en: Button Right
eu: Eskuinera botoia

en: Button Up
eu: Gora botoia

en: Button Down
eu: Behera botoia

en: Button Enter
eu: Sartu botoia

en: Button Back
eu: Atzera botoia

en: Button Home
eu: Etxea botoia

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
eu: Lotu TBko urruneko teklak botoiekin

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
eu: Lotu Wii-ko urruneko teklak botoiekin

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
eu: Lotu Gamepad-eko teklak botoiekin

en: Go back [←] to return to device selection
eu: Joan atzera [←] gailu-hautapenera itzultzeko

en: Remote Controllers
eu: Urruneko aginteak

en: Found Devices
eu: Aurkitutako gailuak

en: No Devices Found
eu: Ez da gailurik aurkitu

en: Select Key On Your TV Remote For %1
eu: Hautatu zure TBko urruneko tekla bat %1(e)rako

en: Select Key On Your Gamepad For %1
eu: Hautatu zure Gamepad-eko tekla bat %1(e)rako

en: This module lets you configure remote controllers.
eu: Modulu honek urruneko aginteak konfiguratzen uzten dizu.

en: Device:
eu: Gailua:

en: No remote controllers available.
eu: Ez dago urruneko aginterik.

en: Configure Remote Controllers
eu: Konfiguratu urruneko aginteak
