plasma-remotecontrollers - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
eu: Urrutiko aginteak

en: Configure Inhibited Apps
eu: Konfiguratu eragotzitako aplikazioak

en: Inhibitions
eu: Inhibizioak

en: Plasma Remote Controllers
eu: Plasmaren urruneko aginteak

en: System update status notifier
eu: Sistemaren eguneratze egoeraren jakinarazlea

en: © 2022 Plasma Development Team
eu: © 2022 Plasma garatzeko taldea

en: Replace an existing instance
eu: Ordezkatu aurretik dagoen instantzia bat

en: Controller connected
eu: Kontrolatzailea konektatuta

en: Controller Disconnected
eu: Kontrolatzailea deskonektatuta

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
eu: Wii urrunekoa
