plasma-remotecontrollers - en to fi translation catalogue (70 entries)

en: Play
fi: Soita

en: Stop
fi: Pysäytä

en: Pause
fi: Tauko

en: Rewind
fi: Kelaa taaksepäin

en: Fast Forward
fi: Kelaa eteenpäin

en: Enter
fi: Hyväksy

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Right
fi: Oikealle

en: Left
fi: Vasemmalle

en: Button 0
fi: Painike 0

en: Button 1
fi: Painike 1

en: Button 2
fi: Painike 2

en: Button 3
fi: Painike 3

en: Button 4
fi: Painike 4

en: Button 5
fi: Painike 5

en: Button 6
fi: Painike 6

en: Button 7
fi: Painike 7

en: Button 8
fi: Painike 8

en: Button 9
fi: Painike 9

en: Button Blue
fi: Sininen painike

en: Button Green
fi: Vihreä painike

en: Button Yellow
fi: Keltainen painike

en: Button Red
fi: Punainen painike

en: Channel Up
fi: Seuraava kanava

en: Channel Down
fi: Edellinen kanava

en: Exit
fi: Lopeta

en: Back
fi: Takaisin

en: Home
fi: Koti

en: Menu
fi: Valikko

en: Info
fi: Tietoja

en: Subtitle
fi: Tekstitys

en: Left Meta
fi: Vasen Meta

en: Games
fi: Pelit

en: Cancel
fi: Peru

en: Mode
fi: Tila

en: Start
fi: Käynnistä

en: Gamepad X / Gamepad Square
fi: Peliohjaimen X / peliohjaimen neliö

en: Gamepad A / Gamepad Cross
fi: Peliohjaimen A / peliohjaimen rasti

en: Gamepad B / Gamepad Circle
fi: Peliohjaimen B / peliohjaimen ympyrä

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
fi: Peliohjaimen Y / peliohjaimen kolmio

en: Trigger Left-1
fi: Vasen-1-painallus

en: Trigger Right-1
fi: Oikea-1-painallus

en: Trigger Left-2
fi: Vasen-2-painallus

en: Trigger Right-2
fi: Oikea-2-painallus

en: DPad Up
fi: DPad ylös

en: DPad Down
fi: DPad alas

en: DPad Left
fi: DPad vasemmalle

en: DPad Right
fi: DPad oikealle

en: Select
fi: Valitse

en: Button Left
fi: Vasemmalle-painike

en: Button Right
fi: Oikealle-painike

en: Button Up
fi: Ylös-painike

en: Button Down
fi: Alas-painike

en: Button Enter
fi: Hyväksy-painike

en: Button Back
fi: Takaisin-painike

en: Button Home
fi: Koti-painike

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
fi: Kytke TV-kaukosäätimen painikkeet

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
fi: Kytke Wii-kaukosäätimen painikkeet

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
fi: Kytke peliohjaimen painikkeet

en: Go back [←] to return to device selection
fi: Palaa [←] laitevalintaan

en: Remote Controllers
fi: Kaukosäätimet

en: Found Devices
fi: Löydetyt laitteet

en: No Devices Found
fi: Laitteita ei löytynyt

en: Select Key On Your TV Remote For %1
fi: Valitse TV-kaukosäätimen painike: %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
fi: Valitse peliohjaimen painike: %1

en: This module lets you configure remote controllers.
fi: Tässä osiossa voi asettaa kaukosäätimiä.

en: Device:
fi: Laite:

en: No remote controllers available.
fi: Ei kaukosäätimiä käytettävissä.

en: Configure Remote Controllers
fi: Aseta kaukosäätimet
