plasma-remotecontrollers - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
fi: Kaukosäätimet

en: Configure Inhibited Apps
fi: Aseta estetyt sovellukset

en: Inhibitions
fi: Estot

en: Plasma Remote Controllers
fi: Plasma-kaukosäätimet

en: System update status notifier
fi: Järjestelmän päivitystilan ilmoitin

en: © 2022 Plasma Development Team
fi: © 2022 Plasma-kehitysryhmä

en: Replace an existing instance
fi: Korvaa olemassa oleva instanssi

en: Controller connected
fi: Kaukosäädin kytketty

en: Controller Disconnected
fi: Kaukosäädin irrotettu

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
fi: Wii-kaukosäädin
