plasma-remotecontrollers - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Play
gl: Reproducir

en: Stop
gl: Deter

en: Pause
gl: Pausar

en: Rewind
gl: Retroceder

en: Fast Forward
gl: Avanzar

en: Enter
gl: Entrar

en: Up
gl: Arriba

en: Down
gl: Abaixo

en: Right
gl: Dereita

en: Left
gl: Esquerda

en: Button 0
gl: Botón 0

en: Button 1
gl: Botón 1

en: Button 2
gl: Botón 2

en: Button 3
gl: Botón 3

en: Button 4
gl: Botón 4

en: Button 5
gl: Botón 5

en: Button 6
gl: Botón 6

en: Button 7
gl: Botón 7

en: Button 8
gl: Botón 8

en: Button 9
gl: Botón 9

en: Button Blue
gl: Botón azul

en: Button Green
gl: Botón verde

en: Button Yellow
gl: Botón amarelo

en: Button Red
gl: Botón vermello

en: Channel Up
gl: Seguinte canle

en: Channel Down
gl: Canle anterior

en: Exit
gl: Saír

en: Back
gl: Volver

en: Home
gl: Inicio

en: Menu
gl: Menú

en: Info
gl: Información

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Left Meta
gl: Meta esquerdo

en: Games
gl: Xogos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Mode
gl: Modo

en: Start
gl: Inicio

en: Gamepad X / Gamepad Square
gl: X ou cadrado do mando

en: Gamepad A / Gamepad Cross
gl: A ou cruz do mando

en: Gamepad B / Gamepad Circle
gl: B ou círculo do mando

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
gl: Y ou triángulo do mando

en: Trigger Left-1
gl: Disparador esquerdo 1

en: Trigger Right-1
gl: Disparador dereito 1

en: Trigger Left-2
gl: Disparador esquerdo 2

en: Trigger Right-2
gl: Disparador dereito 2

en: DPad Up
gl: Dirección arriba

en: DPad Down
gl: Dirección abaixo

en: DPad Left
gl: Dirección esquerda

en: DPad Right
gl: Dirección dereita

en: Select
gl: Seleccionar

en: Button Left
gl: Botón da esquerda

en: Button Right
gl: Botón da dereita

en: Button Up
gl: Botón de arriba

en: Button Down
gl: Botón de abaixo

en: Button Enter
gl: Botón de entrar

en: Button Back
gl: Botón de atrás

en: Button Home
gl: Botón de inicio

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
gl: Asocias as teclas do mando da tele con botóns

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
gl: Asocias as teclas do mando da Wii con botóns

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
gl: Asocias as teclas do mando de xogo con botóns

en: Go back [←] to return to device selection
gl: Volver [←] para volver á selección de dispositivo

en: Remote Controllers
gl: Mandos a distancia

en: Found Devices
gl: Dispositivos atopados

en: No Devices Found
gl: Non se atopou ningún dispositivo

en: Select Key On Your TV Remote For %1
gl: Selecciona a tecla do mando da tele para %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
gl: Selecciona a tecla do mando de xogar para %1

en: This module lets you configure remote controllers.
gl: Este módulo permítelle configurar mandos a distancia.

en: Device:
gl: Dispositivo:

en: No remote controllers available.
gl: Non hai mandos a distancia dispoñíbeis.

en: Configure Remote Controllers
gl: Configurar os mandos a distancia
