plasma-remotecontrollers - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
gl: Mandos a distancia

en: Configure Inhibited Apps
gl: Configurar as aplicacións inhibidas

en: Inhibitions
gl: Inhibicións

en: Plasma Remote Controllers
gl: Mandos a distancia de Plasma

en: System update status notifier
gl: Notificador do estado das actualizacións do sistema

en: © 2022 Plasma Development Team
gl: © 2022 Equipo de desenvolvemento de Plasma

en: Replace an existing instance
gl: Substituír unha instancia existente

en: Controller connected
gl: Conectouse un mando

en: Controller Disconnected
gl: Desconectouse un mando

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
gl: Mando da Wii
