plasma-remotecontrollers - en to ia translation catalogue (9 entries)

en: Remote Controllers
ia: Controlatores Remote

en: Configure Inhibited Apps
ia: Configura Apps Inhibite

en: Inhibitions
ia: Inhibitiones

en: Plasma Remote Controllers
ia: Controlatores Remote de Plasma

en: System update status notifier
ia: Gerente de notificator de stato de actuaisation de systema

en: © 2022 Plasma Development Team
ia: © 2010-2022 Plasma Development Team -Equipa de disveloppamento de Plasma

en: Replace an existing instance
ia: Reimplacia un instantia existente

en: Controller connected
ia: Controlator connectite

en: Controller Disconnected
ia: Controlator disconnectite
