plasma-remotecontrollers - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Remote Controllers
it: Telecomandi

en: Configure Inhibited Apps
it: Configura le applicazioni inibite

en: Inhibitions
it: Inibizioni

en: Plasma Remote Controllers
it: Controller remoti di Plasma

en: System update status notifier
it: Notifiche sullo stato di aggiornamento del sistema

en: © 2022 Plasma Development Team
it: © 2022 La squadra di sviluppo di Plasma

en: Replace an existing instance
it: Sostituisci un'istanza esistente

en: Controller connected
it: Controller connesso

en: Controller Disconnected
it: Controller disconnesso
