plasma-remotecontrollers - en to ka translation catalogue (67 entries)

en: Play
ka: დაკვრა

en: Stop
ka: გაჩერება

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Rewind
ka: გადახვევა

en: Fast Forward
ka: წინ გადახვევა

en: Up
ka: მაღლა

en: Down
ka: დაბლა

en: Button 0
ka: ღილაკი 0

en: Button 1
ka: ღილაკი 1

en: Button 2
ka: ღილაკი 2

en: Button 3
ka: ღილაკი 3

en: Button 4
ka: ღილაკი 4

en: Button 5
ka: ღილაკი 5

en: Button 6
ka: ღილაკი 6

en: Button 7
ka: ღილაკი 7

en: Button 8
ka: ღილაკი 8

en: Button 9
ka: ღილაკი 9

en: Button Blue
ka: ღილაკი ლურჯი

en: Button Green
ka: ღილაკი მწვანე

en: Button Yellow
ka: ღილაკი ყვითელი

en: Button Red
ka: ღილაკი წითელი

en: Channel Up
ka: არხით მაღლა

en: Channel Down
ka: არხით დაბლა

en: Exit
ka: გასვლა

en: Back
ka: უკან

en: Home
ka: სახლი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Info
ka: ინფორმაცია

en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

en: Left Meta
ka: მარცხენა მეტა

en: Games
ka: თამაშები

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Start
ka: დაწყება

en: Gamepad X / Gamepad Square
ka: ხელის კონტროლერის X / ხელის კონტროლერის ოთხკუთხედი

en: Gamepad A / Gamepad Cross
ka: ხელის კონტროლერის A / ხელის კონტროლერის ჯვარი

en: Gamepad B / Gamepad Circle
ka: ხელის კონტროლერის B / ხელის კონტროლერის წრე

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
ka: ხელის კონტროლერის Y / ხელის კონტროლერის სამკუთხედი

en: Trigger Left-1
ka: მარცხენა ტრიგერი-1

en: Trigger Right-1
ka: მარჯვენა ტრიგერი-1

en: Trigger Left-2
ka: მარცხენა ტრიგერი-2

en: Trigger Right-2
ka: მარჯვენა ტრიგერი-2

en: DPad Up
ka: DPad მაღლა

en: DPad Down
ka: DPad დაბლა

en: DPad Left
ka: DPad მარცხნივ

en: DPad Right
ka: DPad მარჯვნივ

en: Select
ka: არჩევა

en: Button Left
ka: მარცხენა ღილაკი

en: Button Right
ka: მარჯვენა ღილაკი

en: Button Up
ka: ღილაკი მაღლა

en: Button Down
ka: ღილაკი დაბლა

en: Button Enter
ka: ღილაკი Enter

en: Button Back
ka: ღილაკი უკან

en: Button Home
ka: ღილაკი Home

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
ka: TV-ის პულტის ღილაკებზე მიბმა

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
ka: Wii-ის პულტის ღილაკებზე მიბმა

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
ka: Gamepad-ის პულტის ღილაკებზე მიბმა

en: Go back [←] to return to device selection
ka: მოწყობილობის არჩევანზე დასაბრუნებლად დააწექით [←] უკან გასვლას

en: Remote Controllers
ka: დაშორებული კონტროლერები

en: Found Devices
ka: ნაპოვნი მოწყობილობები

en: No Devices Found
ka: მოწყობილობების პოვნა ვერ მოხერხდა

en: Select Key On Your TV Remote For %1
ka: აირჩიეთ %1-სთვის ღილაკი TV-ის პულტზე

en: Select Key On Your Gamepad For %1
ka: აირჩიეთ %1-სთვის ღილაკი Gamepad-ის პულტზე

en: This module lets you configure remote controllers.
ka: ეს მოდული საშუალებას გაძლევთ, დაშორებული კონტროლერები მოირგოთ.

en: Device:
ka: მოწყობიობა:

en: No remote controllers available.
ka: დაშორებული კონტროლერები მიუწვდომელია.

en: Configure Remote Controllers
ka: დაშორებული კონტროლერების მორგება
