plasma-remotecontrollers - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
ka: დაშორებული კონტროლერები

en: Configure Inhibited Apps
ka: ჩაკეტილი აპების მორგება

en: Inhibitions
ka: ჩაკეტვები

en: Plasma Remote Controllers
ka: Plasma დაშორებული კონტროლერები

en: System update status notifier
ka: სისტემის განახლების მდგომარეობის გამფრთხილებელი

en: © 2022 Plasma Development Team
ka: © 2022 Plasma -ის პროგრამისტების გუნდი

en: Replace an existing instance
ka: გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: Controller connected
ka: კონტროლერი მიერთებულია

en: Controller Disconnected
ka: კონტროლერი გამოერთებულია

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
ka: Wii-ის კონტროლერი
