plasma-remotecontrollers - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Play
nl: Afspelen

en: Stop
nl: Stoppen

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Rewind
nl: Terugspoelen

en: Fast Forward
nl: Snel vooruit

en: Enter
nl: Invoeren

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: Button 0
nl: Knop 0

en: Button 1
nl: Knop 1

en: Button 2
nl: Knop 2

en: Button 3
nl: Knop 3

en: Button 4
nl: Knop 4

en: Button 5
nl: Knop 5

en: Button 6
nl: Knop 6

en: Button 7
nl: Knop 7

en: Button 8
nl: Knop 8

en: Button 9
nl: Knop 9

en: Button Blue
nl: Blauwe knop

en: Button Green
nl: Groene knop

en: Button Yellow
nl: Gele knop

en: Button Red
nl: Rode knop

en: Channel Up
nl: Kanaal omhoog

en: Channel Down
nl: Kanaal neer

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Back
nl: Terug

en: Info
nl: Informatie

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Left Meta
nl: Meta links

en: Games
nl: Spellen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Mode
nl: Modus

en: Start
nl: Starten

en: Gamepad X / Gamepad Square
nl: Gamepad X / Gamepad vierkant

en: Gamepad A / Gamepad Cross
nl: Gamepad A / Gamepad kruis

en: Gamepad B / Gamepad Circle
nl: Gamepad B / Gamepad cirkel

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
nl: Gamepad Y / Gamepad driehoek

en: Trigger Left-1
nl: Trigger Links-1

en: Trigger Right-1
nl: Trigger Rechts-1

en: Trigger Left-2
nl: Trigger Links-2

en: Trigger Right-2
nl: Trigger Rechts-2

en: DPad Up
nl: DPad omhoog

en: DPad Down
nl: DPAD omlaag

en: DPad Left
nl: DPad links

en: DPad Right
nl: DPad rechts

en: Select
nl: Selecteren

en: Button Left
nl: Knop Links

en: Button Right
nl: Knop Rechts

en: Button Up
nl: Knop Omhoog

en: Button Down
nl: Knop Omlaag

en: Button Enter
nl: Knop Invoeren

en: Button Back
nl: Knop Terug

en: Button Home
nl: Knop Home

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
nl: Afstandsbediening van tv aan knoppen verbinden

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
nl: Afstandsbediening van Wii aan knoppen verbinden

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
nl: Toetsen van gamepad aan knoppen verbinden

en: Go back [←] to return to device selection
nl: Ga terug [←] om terug te keren naar selectie van apparaat

en: Remote Controllers
nl: Afstandsbedieningen

en: Found Devices
nl: Gevonden apparaten

en: No Devices Found
nl: Geen apparaten gevonden

en: Select Key On Your TV Remote For %1
nl: Toets op uw afstandsbediening voor tv selecteren voor %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
nl: Toets op uw afstandsbediening voor gamepad selecteren voor %1

en: This module lets you configure remote controllers.
nl: Deze module laat u afstandsbedieningen configureren.

en: Device:
nl: Apparaat:

en: No remote controllers available.
nl: Geen afstandsbedieningen beschikbaar.

en: Configure Remote Controllers
nl: Afstandsbedieningen configureren
