plasma-remotecontrollers - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
nl: Afstandsbedieningen

en: Configure Inhibited Apps
nl: Geschorste toepassingen configureren

en: Inhibitions
nl: Schorsingen

en: Plasma Remote Controllers
nl: Plasma afstandsbedieningen

en: System update status notifier
nl: Statusmeldingenprogramma voor bijwerken van systeem

en: © 2022 Plasma Development Team
nl: © 2022 Ontwikkelteam van Plasma

en: Replace an existing instance
nl: Een bestaand exemplaar vervangen

en: Controller connected
nl: Controller verbonden

en: Controller Disconnected
nl: Verbinding met controller verbroken

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
nl: Afstandsbediening van Wii
