plasma-remotecontrollers - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
nn: Fjernkontrollar

en: Configure Inhibited Apps
nn: Set opp hemma appar

en: Inhibitions
nn: Hemming

en: Plasma Remote Controllers
nn: Fjernkontrollar for Plasma

en: System update status notifier
nn: Varsling om systemoppdatering

en: © 2022 Plasma Development Team
nn: © 2022 Utviklingslaget for Plasma

en: Replace an existing instance
nn: Erstatt ein instans som finst frå før

en: Controller connected
nn: Fjernkontroll kopla til

en: Controller Disconnected
nn: Fjernkontroll kopla frå

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
nn: Wii-kontrollar
