plasma-remotecontrollers - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Play
pl: Odtwórz

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Rewind
pl: Przewiń

en: Fast Forward
pl: Przewiń do przodu

en: Enter
pl: Wejdź

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Right
pl: W prawo

en: Left
pl: W lewo

en: Button 0
pl: Przycisk 0

en: Button 1
pl: Przycisk 1

en: Button 2
pl: Przycisk 2

en: Button 3
pl: Przycisk 3

en: Button 4
pl: Przycisk 4

en: Button 5
pl: Przycisk 5

en: Button 6
pl: Przycisk 6

en: Button 7
pl: Przycisk 7

en: Button 8
pl: Przycisk 8

en: Button 9
pl: Przycisk 9

en: Button Blue
pl: Niebieski przycisk

en: Button Green
pl: Zielony przycisk

en: Button Yellow
pl: Żółty przycisk

en: Button Red
pl: Czerwony przycisk

en: Channel Up
pl: Kanał wyżej

en: Channel Down
pl: Kanał niżej

en: Exit
pl: Zakończ

en: Back
pl: Wstecz

en: Home
pl: Dom

en: Info
pl: Dane

en: Subtitle
pl: Napisy

en: Left Meta
pl: Opuść metadane

en: Games
pl: Gry

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Mode
pl: Tryb

en: Start
pl: Początek

en: Gamepad X / Gamepad Square
pl: X / Kwadrat na padzie

en: Gamepad A / Gamepad Cross
pl: A / Krzyżyk na padzie

en: Gamepad B / Gamepad Circle
pl: B / Kółko na padzie

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
pl: Y / Trójkąt na padzie

en: Trigger Left-1
pl: Wyzwalacz lewy-1

en: Trigger Right-1
pl: Wyzwalacz prawy-1

en: Trigger Left-2
pl: Wyzwalacz lewy-2

en: Trigger Right-2
pl: Wyzwalacz prawy-2

en: DPad Up
pl: DPad w górę

en: DPad Down
pl: DPad w dół

en: DPad Left
pl: DPad w lewo

en: DPad Right
pl: DPad w prawo

en: Select
pl: Wybierz

en: Button Left
pl: Przycisk w lewo

en: Button Right
pl: Przycisk w prawo

en: Button Up
pl: Przycisk w górę

en: Button Down
pl: Przycisk w dół

en: Button Enter
pl: Przycisk wejścia

en: Button Back
pl: Przycisk wstecz

en: Button Home
pl: Przycisk domu

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
pl: Przypisz przyciski pilota TV do przycisków

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
pl: Przypisz przyciski pilota Wii do przycisków

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
pl: Przypisz przyciski pada do przycisków

en: Go back [←] to return to device selection
pl: Przejdź wstecz [←], aby powrócić do wyboru urządzenia

en: Remote Controllers
pl: Piloty

en: Found Devices
pl: Znalezione urządzenia

en: No Devices Found
pl: Nie znaleziono żadnych urządzeń

en: Select Key On Your TV Remote For %1
pl: Wybierz przycisk na swoim pilocie TV dla %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
pl: Wybierz przycisk na swoim padzie do gier dla %1

en: This module lets you configure remote controllers.
pl: Ten człon umożliwia ustawienie pilotów.

en: Device:
pl: Urządzenie:

en: No remote controllers available.
pl: Nie znaleziono żadnego pilota.

en: Configure Remote Controllers
pl: Ustawienia pilotów
