plasma-remotecontrollers - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Remote Controllers
pl: Pady

en: Configure Inhibited Apps
pl: Ustawienia uśpionych aplikacji

en: Inhibitions
pl: Uśpienia

en: KDE Plasma
pl: Plazma KDE

en: Plasma Remote Controllers
pl: Pady Plazmy

en: System update status notifier
pl: Powiadomienia o stanie uaktualnień systemu

en: © 2022 Plasma Development Team
pl: © 2022 Zespół programistów Plazmy

en: Replace an existing instance
pl: Zastąp istniejące wystąpienie

en: Controller connected
pl: Podłączono pada

en: Controller Disconnected
pl: Odłączono pada

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
pl: Pad Wii
