plasma-remotecontrollers - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Remote Controllers
ru: Контроллеры

en: Inhibitions
ru: Запреты

en: Plasma Remote Controllers
ru: Поддержка и управление контроллерами в Plasma

en: System update status notifier
ru: Уведомления о состоянии системных обновлений

en: © 2022 Plasma Development Team
ru: © Команда разработчиков Plasma, 2022

en: Replace an existing instance
ru: Заменить существующий экземпляр

en: Controller connected
ru: Контроллер подключён

en: Controller Disconnected
ru: Контроллер отключён
