plasma-remotecontrollers - en to sl translation catalogue (70 entries)

en: Play
sl: Predvajaj

en: Stop
sl: Ustavi

en: Pause
sl: Pavza

en: Rewind
sl: Previj

en: Fast Forward
sl: Hitro naprej

en: Enter
sl: Vnesi

en: Up
sl: Gor

en: Down
sl: Dol

en: Right
sl: Desno

en: Left
sl: Levo

en: Button 0
sl: Gumb 0

en: Button 1
sl: Gumb 1

en: Button 2
sl: Gumb 2

en: Button 3
sl: Gumb 3

en: Button 4
sl: Gumb 4

en: Button 5
sl: Gumb 5

en: Button 6
sl: Gumb 6

en: Button 7
sl: Gumb 7

en: Button 8
sl: Gumb 9

en: Button 9
sl: Gumb 9

en: Button Blue
sl: Gumb modri

en: Button Green
sl: Gumb zeleni

en: Button Yellow
sl: Gumb rumeni

en: Button Red
sl: Gumb rdeči

en: Channel Up
sl: Kanal gor

en: Channel Down
sl: Kanal dol

en: Exit
sl: Izhod

en: Back
sl: Nazaj

en: Home
sl: Domov

en: Menu
sl: Meni

en: Info
sl: Informacije

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Left Meta
sl: Levi meta

en: Games
sl: Igre

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Mode
sl: Način

en: Start
sl: Zagon

en: Gamepad X / Gamepad Square
sl: Igralna ploščica X / Igralna ploščica kvadrat

en: Gamepad A / Gamepad Cross
sl: Igralna ploščica A / Igralna ploščica križec

en: Gamepad B / Gamepad Circle
sl: Igralna ploščica B / Igralna ploščica krogec

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
sl: Igralna ploščica Y / Igralna ploščica trikotnik

en: Trigger Left-1
sl: Prožilnik levo-1

en: Trigger Right-1
sl: Prožilnik desno-1

en: Trigger Left-2
sl: Prožilnik levo-2

en: Trigger Right-2
sl: Prožilnik desno-2

en: DPad Up
sl: DPad gor

en: DPad Down
sl: DPad dol

en: DPad Left
sl: DPad levo

en: DPad Right
sl: DPad desno

en: Select
sl: Izberi

en: Button Left
sl: Gumb levo

en: Button Right
sl: Gumb desno

en: Button Up
sl: Gumb gor

en: Button Down
sl: Gumb dol

en: Button Enter
sl: Gumb vnesi

en: Button Back
sl: Gumb nazaj

en: Button Home
sl: Gumb domov

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
sl: Pripni tipke TV daljinca na gumbe

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
sl: Pripni Wii oddaljene tipke na gumbe

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
sl: Pripni tipke igralne konzole na gumbe

en: Go back [←] to return to device selection
sl: Pojdi nazaj  [←] na izbiro naprave

en: Remote Controllers
sl: Oddaljeni upravljalniki

en: Found Devices
sl: Najdene naprave

en: No Devices Found
sl: Ni najdenih naprav

en: Select Key On Your TV Remote For %1
sl: Izberite tipko na TV daljincu za %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
sl: Izberite tipko na igralni konzoli za %1

en: This module lets you configure remote controllers.
sl: Ta modula omogoča konfiguriranje oddaljenih krmilnikov.

en: Device:
sl: Naprava:

en: No remote controllers available.
sl: Oddaljenih krmilnikov ni na voljo.

en: Configure Remote Controllers
sl: Konfiguriraj oddaljene krmilnike
