plasma-remotecontrollers - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
sl: Daljinski upravljalniki

en: Configure Inhibited Apps
sl: Konfiguriraj zadržane aplikacije

en: Inhibitions
sl: Zadržanosti

en: Plasma Remote Controllers
sl: Plasma daljinski upravljalniki

en: System update status notifier
sl: Obvestilnik stanja osvežitve sistema

en: © 2022 Plasma Development Team
sl: © 2022 Razvojna ekipa Plasma

en: Replace an existing instance
sl: Zamenjaj obstoječi pojavek

en: Controller connected
sl: Krmilnik priklopljen

en: Controller Disconnected
sl: Krmilnik odklopljen

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
sl: Oddaljeni Wii
