plasma-remotecontrollers - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Remote Controllers
sv: Fjärrkontroller

en: Configure Inhibited Apps
sv: Anpassa undertryckta program

en: Inhibitions
sv: Undertryckningar

en: Plasma Remote Controllers
sv: Plasma fjärrkontroller

en: System update status notifier
sv: Statusunderrättelse om systemuppdatering

en: © 2022 Plasma Development Team
sv: © 2022 Plasma-utvecklingsgruppen

en: Replace an existing instance
sv: Ersätt en befintlig instans

en: Controller connected
sv: Fjärrkontroll inkopplad

en: Controller Disconnected
sv: Fjärrkontroll bortkopplad

[ctx: What Nintendo Wii remote controllers are called]
en: Wii Remote
sv: Wii fjärrkontroll
