plasma-remotecontrollers - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Play
uk: Пуск

en: Stop
uk: Стоп

en: Pause
uk: Пауза

en: Rewind
uk: Повний назад

en: Fast Forward
uk: Повний вперед

en: Up
uk: ↑

en: Down
uk: ↓

en: Right
uk: →

en: Left
uk: ←

en: Button 0
uk: Кнопка 0

en: Button 1
uk: Кнопка 1

en: Button 2
uk: Кнопка 2

en: Button 3
uk: Кнопка 3

en: Button 4
uk: Кнопка 4

en: Button 5
uk: Кнопка 5

en: Button 6
uk: Кнопка 6

en: Button 7
uk: Кнопка 7

en: Button 8
uk: Кнопка 8

en: Button 9
uk: Кнопка 9

en: Button Blue
uk: Синя кнопка

en: Button Green
uk: Зелена кнопка

en: Button Yellow
uk: Жовта кнопка

en: Button Red
uk: Червона кнопка

en: Channel Up
uk: Канал вище

en: Channel Down
uk: Канал нижче

en: Exit
uk: Вийти

en: Back
uk: Назад

en: Home
uk: Домівка

en: Menu
uk: Меню

en: Info
uk: Інформація

en: Subtitle
uk: Субтитри

en: Left Meta
uk: Ліва Meta

en: Games
uk: Ігри

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Mode
uk: Режим

en: Start
uk: Початок

en: Gamepad X / Gamepad Square
uk: X / Квадрат ігрового пульта

en: Gamepad A / Gamepad Cross
uk: A / Хрестик ігрового пульта

en: Gamepad B / Gamepad Circle
uk: B / Коло ігрового пульта

en: Gamepad Y / Gamepad Triangle
uk: Y / Трикутник ігрового пульта

en: Trigger Left-1
uk: Перемикач ліворуч-1

en: Trigger Right-1
uk: Перемикач праворуч-1

en: Trigger Left-2
uk: Перемикач ліворуч-2

en: Trigger Right-2
uk: Перемикач праворуч-2

en: DPad Up
uk: «Вгору» D-панелі

en: DPad Down
uk: «Вниз» D-панелі

en: DPad Left
uk: «Ліворуч» D-панелі

en: DPad Right
uk: «Праворуч» D-панелі

en: Select
uk: Вибір

en: Button Left
uk: Клавіша ліворуч

en: Button Right
uk: Клавіша праворуч

en: Button Up
uk: Кнопка «Вгору»

en: Button Down
uk: Кнопка «Вниз»

en: Button Enter
uk: Кнопка Enter

en: Button Back
uk: Кнопка «Назад»

en: Button Home
uk: Кнопка «Домівка»

en: Bind TV Remote Keys To Buttons
uk: Прив'язування клавіш телевізійного пульта Wii до кнопок

en: Bind Wii Remote Keys To Buttons
uk: Прив'язування клавіш пульта Wii до кнопок

en: Bind Gamepad Keys To Buttons
uk: Прив'язування клавіш ігрового пульта до кнопок

en: Go back [←] to return to device selection
uk: Натисніть [←], щоб повернутися до вибору пристрою

en: Remote Controllers
uk: Дистанційне керування

en: Found Devices
uk: Знайдені пристрої

en: No Devices Found
uk: Пристроїв не виявлено

en: Select Key On Your TV Remote For %1
uk: Виберіть на вашому телевізійному пульті кнопку для %1

en: Select Key On Your Gamepad For %1
uk: Виберіть на вашому ігровому пульті кнопку для %1

en: This module lets you configure remote controllers.
uk: За допомогою цього модуля ви зможете налаштувати контролери дистанційного керування.

en: Device:
uk: Пристрій:

en: No remote controllers available.
uk: Немає доступних контролерів дистанційного керування.

en: Configure Remote Controllers
uk: Налаштувати контролери дистанційного керування
