plasmoidviewer - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: The name of the containment plugin
ar: اسم ملحقة الحاوي

en: The name of the applet plugin
ar: اسم ملحقة البريمج

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
ar: معامل النّموذج لاستخدامه (horizontal، أو vertical، أو mediacenter، أوplanar أو application)

en: Set the window size of the plasmoidview
ar: عيّن حجم نافذة عارض البلازمويدات

en: The name of the theme which the shell will use
ar: اسم السّمة الّتي ستُستخدم
