plasmaengineexplorer - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Expand All
bg: Разгъване на всичко

en: Collapse All
bg: Сгъване на всичко

en: Plasma Engine Explorer
bg: Преглед на енджини на  Plasma

en: Search
bg: Търсене

en: Type
bg: Вид

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
bg: Стойност

en: Get associated service
bg: Получаване на свързаната услуга

en: Get associated model
bg: Вземете асоцииран модел

en: Update source now
bg: Обновяване на източника

en: Remove source
bg: Премахване на източника

en: <1 bit> | <%1 bits>
bg[0]: <1 бит>
bg[1]: <%1 бита>

en: <1 byte> | <%1 bytes>
bg[0]: <1 байт>
bg[1]: <%1 байта>

en: <1 item> | <%1 items>
bg[0]: <1 елемент>
bg[1]: <%1 елемента>

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
bg: <празно>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
bg: <не може да се покаже>

[ctx: Length of the list]
en: <%1 item> | <%1 items>
bg[0]: <1 елемент>
bg[1]: <%1 елемента>

[ctx: Size of the map]
en: <%1 pair> | <%1 pairs>
bg[0]: <%1 двойка>
bg[1]: <%1 двойки>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
bg: Преглед на енджини за данни за Plasma

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
bg[0]: Енджин %1 - 1 източник на данни
bg[1]: Енджин %1 - %2 източника на данни

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
bg: Име на източника

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
bg: Обновяване при поискване

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update Every
bg: Актуализиране на всеки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
bg: Заявка на източник

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
bg: Услуга за източник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
bg: Заявяване на услуга за източник

en: Search Columns
bg: Търсене в колоните

en: All Visible Columns
bg: Всички видими колони

en: S&earch:
bg: &Търсене:

en: No description available
bg: Няма описание

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
bg: Преглед на данните, публикувани с ядрата за данни на Plasma

en: Author and maintainer
bg: Автор, поддръжка

en: Displays a list of known engines and their descriptions
bg: Показва списък с известни енджини и техните описания

en: The desired height in pixels
bg: Желаната височина в точки

en: The desired width in pixels
bg: Желаната широчина в точки

en: The desired x position in pixels
bg: Желаната позиция по Х в точки

en: The desired y position in pixels
bg: Желаната позиция по Y в точки

en: The data engine to use
bg: Ядро за данни

en: The source to request
bg: Търсен източник

en: Update interval in milliseconds
bg: Интервал за обновяване в милисекунди

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
bg: Показване само на ядра, свързани с родителската програма. Свързва се със записа X-KDE-ParentApp в .desktop файла на ядрото за данни.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
bg: Непознато

en: No valid model was returned. Verify that a model is available for this source.
bg: Не е върнат валиден модел. Проверете, дали е наличен модел за този източник.

[ctx: %1 is a Plasma dataengine name]
en: %1 Model Explorer
bg: %1 Каталог на модели

en: Start Operation
bg: Изпълнение на действието

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
bg: Непозната

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
bg: Не е върната валидна услуга. Проверете дали услугата е достъпна за този източник.

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
bg: Преглед на услуги за %1

[ctx: Source: name of the data, Service: writes data instead of fetching]
en: Engine: <b>%1</b>; Source: <b>%2</b>; Service: <b>%3</b>
bg: Енджин: <b>%1 </b>; Източник: <b>%2 </b>; Услуга: <b>%3 </b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
bg: Ключ

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> failed. <p>The error was: <b>'%3: %4'</b></p>
bg: Операцията <b> '%1' </b> с дестинация <b> '%2' </b> е неуспешна. <p> Грешката беше:<b> '%3:%4' </b> </p>

en: Operation Result
bg: Резултат от действието

en: No response from job.
bg: Няма отговор от действието.

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
bg: Операцията <b> '%1' </b> с дестинация <b> '%2' </b> се върна успешно.<p> Резултатът беше: <b>'%3'</b> </p>

en: One active operation… | %1 operations active…
bg[0]: Една активна операция…
bg[1]: %1 активни операции…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationsLabel)
en: Opera&tion:
bg: Операция:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
bg: Брояч на действия

en: Data Engines
bg: Енджин за данни
