plasmoidviewer - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
bg: Стартиране Plasma уиджети в собствен прозорец

en: The name of the containment plugin
bg: Името на приставката за съдържание

en: The name of the applet plugin
bg: Името на приставката на аплета

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
bg: Използване на оформление (хоризонтално, вертикално, централно, планарно или приложение)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
bg: Ограничение за местоположение, с което да се стартира съдържанието (плаващ, работен плот,цял екран, горен-, долен-, долен-, ляв-. десен край)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
bg: Задаване на x позицията на визуализатора на уиджети на работния плот на Plasma

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
bg: Задаване на y позицията на визуализатора на уиджети на работния плот на Plasma

en: Set the window size of the plasmoidview
bg: Задаване размера на прозореца на визуализатора на уиджети

en: The size in kB to set the pixmap cache to
bg: Размерът в kB, за кеша на pixmap

en: The name of the theme which the shell will use
bg: Името на темата, която ще използва обвивката

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
bg: Данни, които трябва да бъдат предадени на аплета като събитие 'externalData'

en: Applet %1 does not exist.
bg: Аплет %1 не съществува.

en: Containment %1 does not exist.
bg: Съдържание %1 не съществува.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
bg: Запазване на снимка на екрана
